Qubool Hai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qubool Hai

Qubool Hai is a soap opera on Zee TV produced by 4 Lions Films. It airs every Monday - Friday at 9:30 pm IST.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Cat de trist!!!!!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1325
Puncte : 4055
Data de inscriere : 2013-08-05

Cat de trist!!!!! Empty
PostSubject: Cat de trist!!!!!   Cat de trist!!!!! Icon_minitimeMon Sep 16, 2013 11:28 am

Deci,nu pot sa cred! In episodul de astazi din Qubool Hai,Zoya si Ayaan s-au casatorit! Imi este asa de mila de Asad si de Humeira!!! Voi ce spuneti de aceasta intorsatura drastica pe care a luat-o acest serial??? Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad 
Back to top Go down
https://quboolhai.forumgratuit.ro
nicoll

nicoll


Mesaje : 71
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-08-05

Cat de trist!!!!! Empty
PostSubject: Re: Cat de trist!!!!!   Cat de trist!!!!! Icon_minitimeTue Sep 17, 2013 5:04 am

o porcarie ca si in suflete pereche ,nu imi vine sa cred asta,imi asa de mile de asad
Back to top Go down
Evil Minion

Evil Minion


Mesaje : 5
Puncte : 9
Data de inscriere : 2013-08-07
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Cat de trist!!!!! Empty
PostSubject: Re: Cat de trist!!!!!   Cat de trist!!!!! Icon_minitimeMon Oct 07, 2013 11:23 am

Ma, ca sa fiu sincera deja e prea multa fictiune... un lucru care in viata reala nu se va intampla niciodata. Inteleg ca erau speriati si ca nu au auzit ce le spunea preotul pentru ca vorbeau amandoi la telefon dar, really,erau intr-un loc plin de miri si mirese. Intrebarea : ce puteau face mirii si miresele in acel templu in afara de a se casatori? -__________-. Sometimes I really hate Gul Khan for this.
Back to top Go down
Sponsored content





Cat de trist!!!!! Empty
PostSubject: Re: Cat de trist!!!!!   Cat de trist!!!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cat de trist!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Qubool Hai :: Qubool hai :: Discutii/Discutions Qubool hai-
Jump to: