Qubool Hai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qubool Hai

Qubool Hai is a soap opera on Zee TV produced by 4 Lions Films. It airs every Monday - Friday at 9:30 pm IST.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Discutii despre serial/Discutions about the serial

Go down 
3 posters
AuthorMessage
nicoll

nicoll


Mesaje : 71
Puncte : 136
Data de inscriere : 2013-08-05

Discutii despre serial/Discutions about the serial Empty
PostSubject: Discutii despre serial/Discutions about the serial   Discutii despre serial/Discutions about the serial Icon_minitimeWed Aug 07, 2013 6:09 am

Aici vom discuta numai despre serial!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1325
Puncte : 4055
Data de inscriere : 2013-08-05

Discutii despre serial/Discutions about the serial Empty
PostSubject: Buna tuturor!    Discutii despre serial/Discutions about the serial Icon_minitimeThu Aug 22, 2013 9:16 pm

Buna tuturor! Vreau sa va anunt,daca nu stiti deja ca,toate episoadele traduse care sunt postate aici,pe acest forum,sunt traduse de catre o fata care se ocupa cu traducerea serialului;iar aceasta fata are propriul ei site pe care posteaza episoadele: Mayya54,acum,Mayra75.tk,poate stiti de el! Ehh...si ca sa puteti viziona episoadele traduse din serialul Qubool Hai,trebuie sa va face-ti cont pe acel site,pentru ca ea a avut niste probleme cu el,i-au fost revendicate drepturile de autor de catre cei de la ZeeTV,care nu au inteles ca este un site nonprofit,si a fost nevoita sa aplice aceasta masura,adica, nu puteti intra pe respectivul site daca nu va autentificati sau daca nu aveti cont,si,atentie,din cate stiu,numai cei din Romania au acces la el! Asadar,trebuie sa va face-ti faci cont,daca nu aveti deja!
Back to top Go down
https://quboolhai.forumgratuit.ro
Evil Minion

Evil Minion


Mesaje : 5
Puncte : 9
Data de inscriere : 2013-08-07
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Discutii despre serial/Discutions about the serial Empty
PostSubject: Re: Discutii despre serial/Discutions about the serial   Discutii despre serial/Discutions about the serial Icon_minitimeThu Aug 29, 2013 9:27 am

Sincera sa fiu, am inceput sa urmaresc Qubool Hai din plictiseala si pentru ca era KSG in el, pe care l-am adorat in Dill Mill Gayye, dar la scurt timp am devenit dependenta. Urmaream 15-16 episoade pe zi si abia asteptam sa vad ce se mai intampla cu Asad si Zoya, ori cand va fi demascata Raziya pentru ce-a facut, sau daca Ayaan o va iubi vreodata pe Humaira. Chiar si Tanveer mi-a placut, chiar daca a fost un personaj negativ. Actritele au stiut sa-si joace rolul si chiar mi-au dat fiori... amandoua. Acum imi place serialul foarte mult ! Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Discutii despre serial/Discutions about the serial Empty
PostSubject: Re: Discutii despre serial/Discutions about the serial   Discutii despre serial/Discutions about the serial Icon_minitime

Back to top Go down
 
Discutii despre serial/Discutions about the serial
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Qubool Hai :: Qubool hai :: Discutii/Discutions Qubool hai-
Jump to: