Qubool Hai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qubool Hai

Qubool Hai is a soap opera on Zee TV produced by 4 Lions Films. It airs every Monday - Friday at 9:30 pm IST.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Billo Rani si ochiul de sticla

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Evil Minion

Evil Minion


Mesaje : 5
Puncte : 9
Data de inscriere : 2013-08-07
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Billo Rani si ochiul de sticla Empty
PostSubject: Billo Rani si ochiul de sticla   Billo Rani si ochiul de sticla Icon_minitimeThu Aug 29, 2013 9:31 am

Am observat ca personajul lui Tanveer a fost schimbat cam la 10-11 episoade dupa ce a aparut. Mi-a placut mult de prima actrita, insa nici a doua nu e rea. Am inteles ca prima se imbolnavise sau ceva de genul Treaba e ca... i s-a schimbat ochiul de sticla.

Prima Tanveer :
Billo Rani si ochiul de sticla 221779_426848777406412_40430101_n
A doua Tanveer :
Billo Rani si ochiul de sticla UPaXpo5

Un fail destul de mare dupa parerea mea. Ochiul de sticla nu mai e in dreapta, ci in stanga lol! 
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 1325
Puncte : 4055
Data de inscriere : 2013-08-05

Billo Rani si ochiul de sticla Empty
PostSubject: Da!   Billo Rani si ochiul de sticla Icon_minitimeMon Sep 02, 2013 11:21 am

Da,asa este! Si mie imi placea de prima actrita care a interpretat personajul lui Tanveer,era mai frumoasa!Si da,ai dreptate cu ochiul de sticla: prima il avea la ochiul drept,a doua il are la ochiul stang,dar asta este! Pacat ca o sa reapara din nou in serial,in vietile Zoyei si a lui Asad;sa speram ca n-o sa mai puna la cale vreun plan malefic pentru ai desparte pe Asad si Zoya,desi,ma indoiesc! Very Happy 
Back to top Go down
https://quboolhai.forumgratuit.ro
 
Billo Rani si ochiul de sticla
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Qubool Hai :: Qubool hai :: Discutii/Discutions Qubool hai-
Jump to: